wtorek, 27 maja 2014

[98] Rozpływa się w ustach...

Witaj burzowa pogodo! Chwilowa przerwa w upałach spowodowana burzą (moje miasteczko dziwnie ominęła pozostawiając szaro-błękitną wyrwę w czarnym niebie) czy właściwie w moim przypadku letnim, cieplutkim deszczem. Bałam się, że wracając ze stacji będzie mi zimno jak diabli, a tu miły ciepły deszczyk. Prawdziwe lato :) W związku z szkolnym szałem pod tytułem "Zróbmy wszystko na raz" nie mam ostatnio czasu na lepienie czy szydełkowanie... Na całe szczęście teraz będę miała chwilę oddechu, ponieważ zbliża się wyjazd do Anglii! Właściwie, to wyjeżdżam pojutrze, na dni 11, mieszkanie u rodzin i zwiedzanie (zakupowe opustoszanie sklepów) Londynu, czyli to, co lubię! Zabieram ze sobą aparat, także możecie się spodziewać fotorelacji :)
Mimo całego zawrotu głowy miałam jakiś czas temu chwilkę na ulepienie sporej ilości rzeczy, część mam jeszcze nie obfotografowaną, ale podczas nieobecności posty będą regularnie (cieszymy się)
W każdym razie, dziś mam czekoladkę z wypływającym nadzieniem! Jest to Milka, choć ja osobiście polubiłam firmę bellarom, znacie? :)


Jeszcze trzeba popracować nad brzegami, ale chyba wygląda całkiem przyzwoicie! Tutaj dla porównania pierwsza czekoladka - łańcuszek:

Jest różnica, co? :)

6 komentarzy:

 1. Widać postępy... Chociaż czekoladka na łańcuszku nie jest zła, jedyne co nie pasuje to napis "Milka", bo przypomina nadziewanego, czekoladowego cukierka. :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana jesli pozwolisz to dodam Twojego bloga na Liste Polskich Blogow I Vlogow kobiecych na swiecie...
  podje link: http://polskieblogikobiecenaswiecie.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałam, również Cie zaprosić do udziału w naszej zabawie ‘Gaduła Roku’ i ‘Gaduła Miesiąca’.Można wygrać bardzo fajne nagrody. Więcej informacji: Polskie blogi kobiece na świecie: Gaduła Roku

  Serdecznie proszę o obserwowanie bloga oraz dodanie naszego bloga do Twojego blogrolla (lista blogow które czytasz, na Twoim blogu). Dodanie banderka nie jest konieczne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam takie modelinowe cuda! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Faktycznie, różnica bardzo widoczna. Super! :)

  OdpowiedzUsuń

Dzięki za odwiedzenie Jey Sweets. Zapraszam do dalszego czytania, komentowania, a szczególnie do konstruktywnej krytyki!
Julka

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...